Ile kosztuje kabina na wymiar?

Czasem przy wyposażaniu łazienki może się okazać, że niektóre elementy zajmują zbyt wiele miejsca. Niemniej jednak wyeliminowanie ich z przestrzeni łazienki, może okazać się problematyczne. Może też się zdarzyć, że miejsce przygotowane pod kabinę prysznicową jest w niestandardowym wymiarze. Co wtedy? Jest na to sposób. Zakup kabiny prysznicowej na wymiar. Czy to dobre rozwiązanie? Czy koszt wykonania jest na każdą kieszeń? O tym już poniżej.

Zalety kabin prysznicowych wykonywanych na wymiar

Największą zaletą kabin prysznicowych na wymiar jest pewność, że dostępna powierzchnia jest idealnie zagospodarowana. Mała łazienka musi być szczególnie przemyślana, w taki sposób, aby była funkcjonalna i komfortowa w użytkowaniu. Wybór tego typu rozwiązania jest bardzo duży, ponieważ produkt na wymiar daje szeroki wachlarz możliwości. Chcąc zyskać dodatkowe miejsce na kosmetyki, można rozważyć montaż półek pod prysznicem, co powinno być uwzględnione już na samym początku projektu. Projekt na wymiar sprawia, że masz wpływ na poszczególne elementy konstrukcji, jak na przykład sposób otwierania kabiny, czy koloru szkła.

czarna kabina

Kabina prysznicowa przyścienna – dobry wybór do łazienki!

Dość częstym wybieranym modelem kabin prysznicowych są kabiny przyścienne. Nazywane są one także kabinami trójściennymi. Zazwyczaj montuje się je w większych łazienkach, gdzie miejsca jest aż nadto. Zapewniają wysoki komfort kąpieli oraz swobodny dostęp do jej wnętrza. Aby optymalnie zagospodarować całą przestrzeń pokoju kąpielowego, warto skorzystać z opcji na wymiar po to, aby wykorzystać idealnie całą przestrzeń. Trendy, jakie obowiązują w ostatnich latach, wskazują na to, aby wycofywać się z nieestetycznych profili, które niegdyś okalały wszystkie szklane elementy. Dzięki temu kabiny prysznicowe są bardziej eleganckie oraz nowoczesne. W związku z tym, że kabiny typu U są większe, proponuje się wykonywanie ich na wymiar. Daje to ogromne możliwości wpływu na projekt.

Nowoczesny design dzięki kabinom prysznicowym walk-in

Decydując się na wybór kabiny walk-in, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Podstawowa to jej rozmiar. Standardowe wymiary mieszczą się w granicach od siedemdziesięciu do stu czterdziestu centymetrów. Chcąc każdy inny wymiar, trzeba mieć na uwadze, że jest to niestandard wymagający indywidualnego podejścia. Ciekawą propozycją jest czarna kabina prysznicowa lub wersje chromowane i satynowe profili.

Wybór kabiny walk-in, to wybór nowoczesnego rozwiązania, które zasługuje na miano eleganckiego wystroju.

Tworząc komfortową przestrzeń do kąpieli, nie trzeba inwestować w dużą wannę czy brodzik. Wystarczy zainwestować w odpływ liniowy ze stali nierdzewnej na podłodze, aby cieszyć się gotowym miejscem do kąpieli. Osłonę przed zachlapaniem łazienki zapewnią ścianki prysznicowe typu walk-in. To praktyczna oraz bardzo estetyczna propozycja, która znajdzie zastosowanie w wielu łazienkach. Tworząc niestandardowe ścianki na wymiar, można postawić na ciekawe wzornictwo.

One thought on “Ile kosztuje kabina na wymiar?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 20 =