Miski WC – innowacje roku 2018!

Miski Wc powoli wypierają klasyczne kompakty WC. Pomimo, iż tradycyjny kompakt jest tańszy od niekonwencjonalnych misek to coraz więcej osób woli dołożyć parę złotych, aby cieszyć się eleganckim wyglądem.
Współczesne miski WC cechują się wyjątkową stabilnością, trwałością a także prostym montażem. Świetnie pasują do łazienek standardowych, jak również tych urządzonych w trendzie nowoczesnym. Z racji na różnorodne kształty a także odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 35% a także proste sprzątanie bez zastosowania silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia wymagania użytkowników zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek oraz klawiszy spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę lub bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Stanowi to rozwiązanie szczególnie rekomendowane do wnętrz współczesnych. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, gdyż optycznie zwiększa powierzchnię. Z racji na brak relacji z podłożem mycie łazienki jest dokładniejsze, łatwiejsze oraz przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się obecnie wzorem i wykorzystywane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie trzeba martwić się nieprzyjemny hałas powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie pchnąć, żeby deska zamknęła się sama, cichutko i bezpiecznie!

Miski podwieszane idealnie sprawdzają się w niekonwencjonalnych pomieszczeniach, w jakich ważną rolę odgrywają rozwiązania nietypowe a także niezwykle estetyczne. – Montaż z zastosowaniem stelaża podtynkowego umożliwia na schowanie zbiornika oraz poprawę estetyki ubikacji.
Nowoczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji zgodnej ze aktualnymi trendami. Miska WC przeznaczona jest do umocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że zachowanie higieny jest jeszcze prostsze. Świetny wygląd w zestawieniu z najwyższym poziomem czystości to tylko niektóre zalety wynikające z bezrantowej miski wc. Miski WC są umieszczane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest tylko włącznik spłukujący. Wielką korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że niezwykle łatwo jest umyć podłogę pod toaletą. Dodatkowo można ją umieścić na wyższej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że ubikacja, a szczególnie sedes to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne mycie oraz zdezynfekowanie tej części miski, która jest niewidzialna dla oka, a w jakiej gromadzi się wiele zanieczyszczeń. Odpowiedni płyn oczyszczający i szczotka niewątpliwie uproszczą wyczyszczenie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje tylko część miski. Ten asynchroniczny przepływ sprawia, iż brud zgromadzony pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana także bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wyżłobienia), które umożliwiają łatwy przepływ wody po całkowitym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał oraz jednakowo spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

One thought on “Miski WC – innowacje roku 2018!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =